Saturday, December 8, 2012
Friday, April 13, 2012 Wednesday, August 24, 2011

úgy nézek ki, mint a beolajozott testű pornószínésznők

mastolla:

csak ez rajtam mind izzadság

én meg úgy nézek ki, mint a józsef attila anyja a padláson

Tuesday, May 31, 2011

Egy mondat az indiai-pakisztáni kapcsolatokról

Ez volt a 12. tárgyalási forduló a Kasmír tartomány északi szegletében, a Himalájában több mint 6 ezer méteres tengerszint feletti magasságban elterülő Sziacsen-gleccser fölött húzódó - vitatott stratégiai jelentőségű - lakatlan terület demilitarizálásáról.

Saturday, May 21, 2011
Igazi Előtte/Utána

Igazi Előtte/Utána

Tuesday, May 17, 2011

a tajvaniak remekül rekonstruálták Strauss-Kahnt (via)

Monday, May 16, 2011 Friday, May 13, 2011

akiraly:

emzsofi:

akiraly:

baszhatja, aki nem nezi a finn-oroszt, lemaradt a hokitortenelem legnagyobb goljarol.

akkor te pedig mondd azt, hogy 33

milyen feri?

amelyik megfogja a nyelvét, és úgy mondja, hogy “kisnyúl szalad a fasoron”

akiraly:

baszhatja, aki nem nezi a finn-oroszt, lemaradt a hokitortenelem legnagyobb goljarol.

akkor te pedig mondd azt, hogy 33

Wednesday, April 20, 2011 Saturday, April 16, 2011
Israeli Hallel Goldman, 13, wears a wedding dress as she holds a sign for Canadian singer Justin Bieber ahead of his concert in Tel Aviv

Israeli Hallel Goldman, 13, wears a wedding dress as she holds a sign for Canadian singer Justin Bieber ahead of his concert in Tel Aviv

Thursday, March 24, 2011
Szépkorú Last Minute Ticket Center

Szépkorú Last Minute Ticket Center

Monday, March 21, 2011

Kadhafi horoszkópja

a mai:

Programja gazdag és meglehetősen sűrű. Mindent el tud intézni, ha jól osztja be idejét. Jó szóval, kedvességgel mindenkit képes elbűvölni.

és a havi

Mindenképpen legyen határozott, valaki ugyanis a fejébe vette, hogy keresztbe tesz a karrierterveinek. Ha odafigyel minden apró részletre, semmi baj nem érheti. Ne térjen ki a viták elől, ne söpörje szőnyeg alá a problémákat. Mondjon határozott nemet minden olyan lépésre, amivel nem ért egyet.